BDRip
Aš graži Online

Aš graži

(I feel pretty)
06
06
Balsai: 6
3.8 IMDB
Trukmė: 1h 50min
Kalba: Lietuvių k.
Kokybė: BDRip
Režisisavo: Abby Kohn. Marc Silverstein
Aktoriai: Amy Schumer. Michelle Williams. Tom Hopper. Rory Scovel. ...
Filmo siužetas:
Režisieriai Abbė Kohn ir Marcas Silversteinas. sėkmingų romantinių filmų ir komedijų „Meilės priesaika“. „Jis ne tau“. „Dar nebučiuota“. „Gidas vienišiams“ autorių duetas. vėl ėmėsi bendro darbo. Rezultatas turėtų nudžiuginti daugelį merginų ir moterų. Komedijos „Aš graži“ – apie moterišką orumą ir apie tai. kaip pasitikėjimas savimi keičia viską! 

Merginos iš Niujorko Renė gyvenimas – nuolatiniai bandymai laikytis dietos arba užsiimti treniruotėmis. „Bandymas užskaitytas“. — pamanė Visata ir švysteli vargšelę nuo treniruoklio. Mergina krenta. stipriai susitrenkia galvą ir staiga patiki. jog yra neprilygstama gražuolė. Tarsi iš naujo gimusi. Renė užtikrintai „kabina“ vaikiną. dalyvauja bikinių konkurse ir netgi nepasikuklina užsukti į modelių agentūrą! 

Tik mažytė problema — kitų žmonių akyse ji nei trupučio nepasikeitė. Išoriškai. O viduje? Gal pasitikėjimas savimi iš tikrųjų pakeitė merginą?

Pagrindinį vaidmenį atliko aktorė. žinoma savo iššaukiančiomis rolėmis. Amy Schumer („Mergina be kompleksų“). Komedijoje taip pat nusifilmavo Michelle Williams („Mančesteris prie jūros“. „Liūdnasis valentinadienis“). modelis ir aktorė Emily Ratajkowski. pasauliniai supermodeliai Lauren Hutton ir pati „juodoji pantera“ Naomi Campbell.

Geriausi filmai internetu. žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per filmux.top. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Aš graži online

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą